kasy fiskalne wag sklepowe krajalnice - metkownice - czytniki kodów

Czytniki kodów kreskowych

Urządzenia Sklepowe » Czytniki kodów kreskowych

 • reczne.jpg

  Ręczne

  Czytniki skonstruowane tak, by można nimi łatwo operować przy pomocy jednej dłoni. W zależności od ustawień kod kreskowy odczytywany jest automatycznie po wycelowaniu w jego pole lub dopiero po naciśnięciu specjalnego przycisku umieszczonego w rękojeści. W komplecie zazwyczaj występuje specjalny stojak umożliwiający skanowanie w trybie prezentacyjnym.

 • stacjonarne[2].jpg

  Stacjonarne

  Czytniki skonstruowane do pracy samodzielnej. Wyposażone są w specjalne statywy lub obudowy umożliwiające przytwierdzenie ich do podłoża. Często stosowane w boksach kasowych ze względu na swobodność pracy kasjera i możliwość skanowania kodów niezależnie od ułożenia ( w pionie, w poziomie oraz pod skosem).

 • ladowe[1].jpg

  Ladowe

  Rodzaj czytników skonstruowany do pracy poziomej. Konstrukcja urządzeń umożliwia przytwierdzenie ich do lady sklepowej, boksu kasowego czy obudowy wagi. Skanują kody kreskowe w ruchu, niezależnie od ich ułożenia względem „okna” skanera. Wśród nich są też modele bi-optyczne, które posiadają dwa moduły skanujące - jeden w płaszczyźnie poziomej a drugi w pionie.

 • bezprzewodowe.jpg

  Bezprzewodowe

  Urządzenia komunikujące się przez łącze radiowe ze stacją bazową, połączoną z komputerem lub kasą. Rozwiązanie to umożliwia swobodne poruszanie się wokół towarów wielkogabarytowych w odległości około 10 metrów od stanowiska pracy. Tego typu skanery wykorzystywane są w marketach i hurtowniach budowlanych, meblowych oraz w dużych magazynach i halach produkcyjnych.

Facebook